Palieciet mājās / Stay at home

Vakar domubiedru lokā izskanēja spārnota frāze – “Latvji, brauciet jūriņā!” mūsdienu variants ir “Latvji, ejiet netiņā!”. Tas par to pašu tēmu, ko kustināju aizvakar – latviešiem savs dizains jāpiedāvā internetā. Kamēr īsākais ceļš uz pasaules tirgu ir Etsy, daži ķeras pie cietāka rieksta un atver paši savu interneta veikalu. Priecājos paziņot, ka man tik mīļie YUTA mājastērpi tagad pieejami iegādei, neatejot no datora. Spiediet te un iegādājieties savu biļeti bezrūpīgiem rītiem uz terases/dārzā.

Un priecājieties, tūlīt jau piektdienas vakars.

***

I told it once and will tell you twice – if you’re creating something great (fashion or interior related), the world is your oyster. All you need is online store. Start with Etsy. If feeling brave and independent, open your own as just did YUTA. Dressing gowns that I love so much and advise everybody to get, are from now on available online. Click here to purchase your ticket to carefree summer mornings on terrace/ in garden.

Celebrate, as Friday night is almost here.

You might also like:

Acu māņi / Mind games
Frīdas vairumā / Fridas galore
Pinokio brāļi / Pinokio's brothers
If you're thinking about...rug

8 Responses to “Palieciet mājās / Stay at home”

 1. Dana Says:

  O, šie ir pat ļoti glīti, tāds smuks piegriezums un siluets! Bet vienīgais jau ir nedaudz apnicis lins un pieklusinātie krāsu toņi lielākajā daļā LV dizaina. Gribās kaut ko waildīgi košu!

 2. @ProfDrVoldo Says:

  Teikšu atklāti, esmu vislielākais klasiskā halāta ienaidnieks – tas ir pārāk “ērts” apģērbs, kuram parasti nav nekādas estētikas vai romantikas. Vienvārdsakot, kad sieva sāk mājās nēsāt tikai halātus – uzskatiet, ka romantikai un laulībai ir beigas.

  Bet šie pirmie modeļi izskatās pat ļoti atraktīvi. Un ar tādu nebūtu kauns pat dāmai iziet ārā līdz veikalam, ar atbilstošiem aksesuāriem, protams.

  Vīriešiem, ārpus pirts, ja vien neesi sultāns, gan vajadzētu atturēties – kārtīgu cirvi pie halāta nepiekārsi.

 3. Laura Says:

  Agnes! Šķirstu Asosu, uzduros svārkiem – domāju, Tev patiktu.
  http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Revive-Mini-Skirt-In-Feathers/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1778551&cid=3149&Rf-300=1880&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=3&clr=Pink
  ko saki?

 4. agnesiga Says:

  >>Laura
  Nicely done:) Paldies, tiesam labs atradums, vareja tikai but makenit paris cm garaki:) Smalks darbins, tiesaam.

 5. vakardiena Says:

  ar šādu halātu es varētu aizmirsties un aiziet arī līdz veikalam. lielisks!

 6. Dillidolli Says:

  Burvīgi halāti! Klau, latvju modes lauciņa kopēji un mīļotāji- vai jums ir zināms kāds informācijas resurss, kur visu šajā valstī šobrīd modes un tekstila industrijā notiekošo var redzēt vienkopus? Respektīvi, saraksts ar aktīvajiem dizaineriem, mazajiem ražotājiem…Darbojos LV eksporta lauciņā un mums te padomā veidot sadarbības, dikti noderētu vienkopus visu jauno dizaineru/apģērbu līniju/produktu katalogs, lai varētu to bīdīt ārpus LV. Ja kādi padomi, tips&tricks, neskopojieties!

 7. Rita Says:

  Dillidolli, tepat, pie Agnesigas tak viss ir! ;)

 8. ginta_b Says:

  ljoti tieshi patiik lins un pieklusinatie kraasu toni jo kkaa sjkjiet ka apkaary visa ir paarpaareem ….

Leave a Reply